ביטוח שיניים

האם יכול להתקיים במציאות ביטוח שמבטיח כי הסיכוי שהמאורע שבגללו אתם מבוטחים – יקרה ב -95% ?
כמובן שהתשובה לכך היא לא. חישבו לרגע כמה היה עולה ביטוח רכב – אם 95% מהרכבים היו נגנבים …
כמעט לכולנו יש בעיות שיניים, מעטים האנשים שאין להם כלל בעיות שיניים – וגם אז הם זקוקים לטיפול שיננית. מכאן שהשם "ביטוח לטיפולי שיניים" נשמע מאוד יפה, והמחיר עשוי אפילו להיות מפתה, אבל ביטוח שיניים אמיתי ומקיף זה בוודאי לא יכול להיות. ההגדרה הזו כוללת בתוכה מכשולים רבים – הרי חברת הביטוח בסופו של יום צריכה להרוויח…
מתרפאים רבים מעצם היותם עובדים בחברות גדולות שונות מבוטחים בביטוחי שיניים שונים מבלי שתמיד נשאלו על כך. מצב זה מאפשר ביטוח קבוצתי במחיר אטרקטיבי .
לשאלה "האם אתה עובד עם ביטוח ?" לצערי התשובה היא לא. אנחנו לא רופאי הסכם של חברות הביטוח . אבל, נעזור לכם בכל דרך לממש את הזכויות המגיעות לכם מתוקף היותכם מבוטחים. מכיוון שכל מבוטח יכול לבחור ברופא שהוא רוצה, ולקבל את ההחזר היחסי מחברת הביטוח , בלי להתפשר על רמת הטיפול שיקבל.
יש לזכור שכל פוליסת ביטוח היא למעשה הסכם כלכלי-חוזי לכל דבר. הסכמי הביטוח הללו כוללים לא מעט אותיות קטנות ואינם מכסים את כל הטיפולים בכל תנאי. חברות הביטוח מתערבות בשיקולים הרפואיים של רופא שיניים – ולא תמיד לטובת המתרפא…
חברות הביטוח מאגדות מאגר של רופאי הסכם , שהם אלה שמופיעים ברשימות,  ומשלמות להם מחירים שלדעתן הולמים את  תמורת טיפוליהם, בנוסף הם מתערבות בצורה משמעותית בשיקוליהם הרפואיים, שכן הן אלה שמשלמות להם את שכרם, דבר שעשוי להשפיע על רמת הטיפולים שיקבל המתרפא בסופו של דבר. יתרונם של רופאי ההסדר הוא שהמתרפא לא משלם להם כלום, והוא זה שמתחשבן עם חברת הביטוח. האם זה תמיד טוב ? ממש לא בהכרח. טובת המתרפא כאן, אינה בהכרח השיקול המרכזי.
לעומת זאת, חברת הביטוח משתתפת באופן חלקי במימון טיפולי שיניים כאשר מתרפאים בוחרים שלא לבצע את הטיפול על ידי רופאי הסכם. אנו מכירים היטב את תנאי חברות הביטוח ונעזור לכם בכל מקרה שתבחרו לטפל אצלנו – לקבל את החלק המגיע לכם מחברת הביטוח.