ד”ר שלמה בירשאן – רופא שיניים בתל אביב

רופא שיניים בתל אביב, רופא שיניים תל אביב
סיים לימודי רפואת שיניים בשנת 1998 בהצטיינות באוניברסיטת תל אביב.
בוגר במדעי הרפואה, אוניברסיטת תל אביב , 1995.
שימש מדריך קליני במחלקה לרפואת שיניים משחזרת באוניברסיטת ת”א בין השנים 1998-2001.
בעל רישיון משרד הבריאות להיפנוזה (1998 ), וחבר באיגוד הישראלי להיפנוזה.
בעל רישיון משרד הבריאות לטיפול שיניים תחת הרדמה כללית.
ACLS PROVIDER  – הסמכה בהחייאה קרדיולוגית מתקדמת מטעם ה – American heart association.
בין השנים 2000-2004 שימש כ רופא שיניים משקם, עם התמקצעות מיוחדת בשיקום נרחב ומורכב, קופ”ח מכבי (לשעבר) תוכנית ל’ ת”א .
יש לו פרקטיקה פרטית מאז סיום הלימודים ב- 1998.
המרפאה ממוקמת בשדרות נורדאו תל אביב.
 
DIPLOMATE מטעם הארגון הבינלאומי להשתלות דנטליות(ICOI) . זהו התואר הגבוה והמכובד  ביותר בעולם הניתן בתחום ההשתלות הדנטליות.
CERTIFIED EXPERT IN ORAL IMPLANTOLOGY – מטעם הארגון הגרמני להשתלות דנטליות (DGOI). חבר פעיל בעמותה הישראלית להשתלות דנטליות (IAOI).  עוסק בעיקר בהשתלות מורכבות ושיקום על שתלים מ 1998. חברות פעילה משמעותה התעדכנות מתמדת, הצגת מקרים מורכבים בארץ ובעולם , מתן הרצאות – מחקר קליני,והוכחת ידע (בחינה). עד כה הרצה ד”ר בירשאן בכל כנס בינלאומי שקיימת העמותה הישראלית להשתלות .
 
מרצה בכיר מטעם חברת אלפא ביו טק (נובל ביו  קייר שווייץ ) בקורסים ובכנסים בינלאומיים בארץ וברחבי העולם . בין השאר ערך ד”ר בירשאן ניתוחים חיים במסגרת כנס של האיגוד האמריקאי להשתלות דנטליות בחו”ל ,כמוכן הרצה בכנסים נחשבים בעולם בתחום ההשתלות הדנטליות המורכבות  כ keynote speaker .
תחומי ההרצאות וההדרכה מתרכזים בעיקר סביב הרמת הסינוס המקסילרי , השתלות עצם , והשתלות במקרים מורכבים  .
חברת אלפא ביו טק היא חברה בינלאומית – במקור ישראלית , מהמובילות  והחדשניות בתחום השתלים הדנטליים  .  נרכשה לפני מספר שנים על ידי חברת נובל ביו קייר העולמית – הנחשבת לחברת השתלים מספר אחת בעולם . מוסמך לעסוק באימפלנטולוגיה בזלית (השתלות בלסתות מנוונות)  מטעם implatoral club international , אוניברסיטת ניס, צרפת.

 

ה”אני מאמין” של ד”ר בירשאן

במאה הקודמת, וודאי בפתח המאה ה-21, רפואת השיניים עוברת שינויים מפליגים. תהליכים שפעם היו דימיוניים – הופכים למציאות. צילום פנורמי שהיה שנים רבות מוסד בפני עצמו, הוא חלק בלתי נפרד ממרפאות חדישות, המתרפא יכול לעקוב אחרי תהליך הטיפול באמצעות מסך טלוויזיה (או להחליף ערוץ ל-MTV…), ולהיות שותף להחלטות הקשורות בטיפול. למי שחרד מטיפול – יש שורה של אמצעי הרדמה והרגעה, וחומרי הטיפול הולכים ומשתבחים לאין ערוך.
 
אבל למרות שאני מאוד מאמין בציוד המשוכלל ביותר שניתן להשיג ובשיטות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם, אני מאמין קודם ביחס האישי, ובאינטראקציה קרובה בין המתרפא לביני.
 
הנושא שמעניין אותי ביותר וגרם לי למעשה לפתוח מרפאה פרטית, הוא החרדה הדנטלית. מכאן התפתחה המרפאה שלי ועד היום היא חלק חשוב בעבודתי. זו הסיבה שלמדתי היפנוזה, למשל, או טיפול שיניים תחת הרדמה, ועוד שורה של נושאים שמטרתם להקל על הטיפול. כי לדעתי ניתן להתגבר על החרדה, וניתן להעניק את הטיפול הטוב ביותר למי שטיפול שיניים גורם לו מצוקה.
אבל מסתבר שרוב המטופלים אינם סובלים מחרדה דנטלית, וכל מה שצריך לעשות הוא להסביר, לתמוך, לעודד ולטפל. וזאת אני עושה.
 
אני מקפיד לעבוד יום יום, ולא לפצל את השבוע, כך שמתרפא הסובל מכאב או זקוק לייעוץ יוכל תמיד לקבל מענה –  ממני. אני אמנם לא עובד בימי שישי , אבל כמעט תמיד המרפאה עובדת בימי ו.
 
למתרפאים שלי יש את מספר הטלפון הסלולרי הפרטי שלי, לכל מקרה חירום , למעשה נהנה המטופל ממענה ישיר (גם בסמס/הודעה קולית ) 18 שעות ביממה.
 
למתרפא חרד המעוניין בטיפול קצר ככל האפשר, (וזה מתאפשר תחת הרדמה, למשל), אני משתדל לסיים את רוב העבודה בפגישה אחת, כדי שיסיים את מחזור הטיפול כולו עד תומו.
 
אני גם מאמין שתוכנית טיפול צריכה להיעשות בשיתוף פעולה מלא בין הרופא למטופל והמתרפא רשאי לבחור לפי ראות עיניו בין אלטרנטיבות טיפוליות שאני מציע לו.
אני מאמין שאני נמצא פה לא רק לפתור בעייה ספציפית בשן, אלא גם לדאוג להרגשתו הטובה ולשביעות הרצון של כל מתרפא אצלי.
 

הסמכות ותעודות

סגירת תפריט
Call Now Button