טיפול שיניים עם גז צחוק
חוששים מטיפול שיניים? מעדיפים חיוך רחב על הפנים והרגשת ריחוף, במקום להרגיש את הכאב? “גז צחוק” עשוי להיות הפתרון בשבילכם.
 
גז הצחוק- או בשמו המדעי נייטרוס אוקסיד ( N2O  ) , מוכר למדע כבר מעל 150 שנה. הטיפול בגז צחוק מוגדר כ”סדציה נשאפת” , ואינו דורש רופא מרדים , אלא רק רופא שיניים מיומן שעבר הכשרה מתאימה לשימוש בגז צחוק. במקור מדובר בגז הרדמה חלש מאוד, שאף במינונים גבוהים אינו מסוגל להשרות הרדמה כללית . כשהחומר ניתן במסיבות למיניהן ובכל מיני מסגרות מפוקפקות ללא חמצן ללא השגחה רפואית– הוא מסוכן ביותר ועלול לגרום לנזק מוחי חמור ומוות.
במכשור מודרני במרפאות שיניים – אין אפשרות לתת גז צחוק שאינו מעורבב עם ריכוז חמצן נכון (מערכתfail safe ), לכן מדובר בשימוש בטוח ביותר ללא סיכון . (ועם זה אסור לביצוע בנשים בהריון). גז הצחוק מפיג חרדה, משרה אווירה נעימה – והחשוב מכל – מעלה את סף הכאב – מרגישים פחות את הטיפול שיניים. גז צחוק בריכוז של 60% שווה בעוצמתו המאלחשת ל- 15 מ”ג מורפיום!
 
במרפאה קיים Flow meter מודרני ובטיחותי לגז צחוק, המסכה היא מהדור החדש – הדוקה יותר לפנים ומכאן שהחומר עובד ומשפיע חזק וטוב יותר.
סגירת תפריט
Call Now Button

לקוחות יקרים,

אנו מחזקים ומחבקים את חיילי צה”ל, כוחות הביטחון ותושבי ישראל.

בימים קשים אלו אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לסייע ולהעניק את השירות הטוב ביותר עבורכם.

שנדע ימים שקטים ובטוחים.
ביחד ננצח!