ד”ר שלמה בירשאן הבעלים של מרפאת שיניים תל אביב סיים לימודי רפואת שיניים בשנת 1998 בהצטיינות באוניברסיטת תל אביב.

“אני מאמין” של ד”ר שלמה בירשאן
אני מאמין שאני נמצא פה לא רק לפתור בעייה ספציפית בשן, אלא גם לדאוג להרגשתו הטובה ולשביעות הרצון של כל מתרפא אצלי.

רופא שיניים, מרפאת שיניים תל אביב, דר ביראשן

מרפאת שיניים תל אביב – שירותי המרפאה:

אסתטיקה דנטאלית

ככל שעוברות השנים , גוברת הדרישה האסתטית בכל תחומי הרפואה הכירורגית והדנטלית.
אנשים מוכנים להשקיע יותר זמן, משאבים ולעיתים אפילו סבל על מנת להיראות טוב יותר.
גם ברפואת שיניים אנו יכולים להציע בשנים האחרונות למטופלינו מגוון גדול  יותר משמעותית של טיפולים. במרפאה אנו מבצעים את כל סוגי הטיפולים האסתטיים

שיקום הפה

שיקום הפה הוא תחום רחב ומרתק ברפואת שיניים וכשמו כן הוא – עוסק בהשלמה או בשיקום, החל מרמת השן הבודדת ועד מערכת השיניים הכוללת בשתי הלסתות. התחום הזה מתקדם בקצב מהיר משנה לשנה, מספר החידושים הוא עצום והתוצאות האסתטיות משתפרות לעין ערוך עם הזמן. במילים אחרות, מאז הופעת השיקום על גבי שתלים האפשרויות העומדות בפני המתרפא הולכות ומתרבות.
עוד על שיקום הפה

שתלים, שיקום על גבי שתלים, וכירורגיית  עצם נלווית

ד”ר בירשאן הוא EXPERT IN ORAL IMPLANTOLOGY מטעם איגוד המשתילים הרשמי הגרמני (DGOI). תואר זה מקנה הרשאה והכרה ביטוחית רשמית לביצוע שתלים. במרפאה ניתן לבצע שתלים מורכבים באמצעות טכנולוגיה צרפתית מתקדמת של שתלי דיסק המוחדרים מהצד לעצם ומאפשרים שיקום על שתלים גם בגובה של 4 מ”מ בלבד מהעצב. לאור כל זאת סיכויי ההצלחה של שתלים נעים בסביבות 97%.
עוד על שתלים

טיפולי חניכיים – טיפול ומניעה

אצלנו  מבצעים את כל טיפולי החניכיים בטכניקות החדישות והמתקדמות ביותר, אם כי אנו משתדלים לשים דגש על מניעה – טיפולי שיננית יסודיים על פי תוכנית ביקורת תקופתית, הקצעות שורשים עמוקות בהרדמה מקומית. בסופו של יום , במקרים אלה, הוכח שהמניעה מניבה את התוצאות הטובות ביותר. זה גם גורם הרבה פחות סבל למטופל, ועולה פחות. רק כמוצא אחרון, אם אין ברירה אחרת אנו מבצעים ניתוחי חניכיים – לא לפני שאנו מוודאים שהמטופל יוכל לשמור ביעילות על התוצאה.

טיפולי שורש

טיפול שורש נועד לסלק את כל החומר החי מתוך השן , ולמעשה מבצע חניטה (mummification) של השן. בטיפול שורש אנו אכן ממיתים את השן, אך בניגוד לדעה הרווחת – אנו לא עוקרים אותה.
השן נותרת בצורתה החיצונית כפי שהיתה – אך היא מרוקנת מכל החומר הפנימי שהיה בה.
יש לזכור שטיפול שורש הוא בעצם אלטרנטיבה לעקירת השן.
 

רפואת שיניים לילדים

מחלות רבות עלולות לתת את ביטויין הראשוני בחלל הפה והפדודונט ייטיב לזהותן ולהנחות את המתרפא בהמשך הטיפול.
מניעת העששת היא תחום הצובר תאוצה לאחרונה  – הטיפול בעששת איננו “סתימת חורים” בלבד אלא טיפול מניעה הכולל הדרכה להרגלי גהות פה נכונים, הרגלי תזונה נכונים ושימוש מושכל בתוספי פלואוריד.
נגעים התחלתיים ניתנים לטיפול שמרני שאינו כולל פתיחת השן.

יישור שיניים – אורטודנטיה

אורתודונטיה (אורתו = ישר, דונטיה = שיניים) היא ענף ברפואת השיניים העוסק באבחון, מניעה וטיפול בליקויים קיימים או מתפתחים של יחסי השיניים והלסתות. טיפול אורתודונטי מביא לשינוי בריאותי ואסתטי המשפר את ההופעה והביטחון העצמי. הטיפול האורתודונטי הינו טיפול מורכב ורציני. חשוב שיבוצע ע”י רופא שיניים מומחה ליישור שיניים שהינו בעל הכשרה מתאימה, ידע וניסיון בתחום זה. טיפולי יישור שיניים לילדים ומבוגרים נערכים במרפאתנו ע”י רופא מומחה ליישור שיניים.

עוד על יישור שיניים

טיפולי שיניים בהרדמה כללית

במרפאת שיניים של ד”ר בירשאן קיים חדר ניתוח מצוייד באופן מלא: מכונת הרדמה משוכללת ביותר ומוניטור הרדמה מהחדישים בעולם מתוצרת Draeger – Siemens , שנחשבת לחברה המובילה בעולם בתחום ההרדמה הכללית . וכן דפיברילטור משוכלל לטיפול בכל הפרעת קצב אפשרית. כל זאת – מעל התקן הנדרש ממרפאת שיניים העוסקת בהרדמה כללית לפי משרד הבריאות

עוד על טיפולי שיניים בהרדמה כללית


איך בוחרים מרפאת שינים תל אביב

מרפאות השיניים עוברות שינויים עצומים, אם בעבר את כל הטיפולים היינו עושים אצל רופא אחד מהילדות עד לזקנה, הרי היום ניתן לראות מרפאות רבות המתמחות בטיפולים שונים ומגוונים, בעוד שבעבר שיקום הפה לא היה בכלל אופציה, במיוחד אם לא היה בכיסכם ממון רב, הרי שהיום מודעים לסכנות במחסור בשיניים ולעקור שן מבלי להתקין חדשה כבר לא בא בחשבון. עתה השאלה הנשאלת איך בוחרים רופא שיניים בתל אביב?
מהפכת טיפולי השיניים באה לידי ביטוי במגוון טיפולים חדשים המבססים על טכנולוגיה ומחקרים, כמובן שעדיין יש לפקוד את מרפאת השיניים אחת לשנה לפחות בכדי לוודא שבריאות חלל הפה תקינה, לערוך טיפולים משמרים במידת הצורך וכמובן לא לשכוח גם את השיננית, את ניקוי האבן.  בעת בחירת מרפאת שיניים עלינו לוודא מספר גורמים חשובים.
 

1.התמחות ומומחיות – לא די בכך שרופא השיניים יבדוק האם ישנם חורים בשיניים ובמידת הצורך יסתום אותם, בכדי שהטיפול יצליח ויחזיק מעמד לאורך שנים מומלץ לבחור במרפאת שיניים עם מומחיות וניסיון. היום רופאי שיניים אינם מתמחים בתחום אחד בלבד. אצלנו במרפאת השיניים יש רופא מומחה לכל תחום ותחום, כמו, רופא שיניים לילדים, אורתודונטיה- יישור שיניים, כירורגיה, עקירות, טיפולי שורש, שתלים, השתלת שיניים ביום אחד ועוד התמחויות, כך בעצם אנו יכולים להבטיח למטופלינו את מיטב הרפואה המתקדמת תחת קורת גג אחת

2. הגינות והוגנות – אז בררתם את  הקריטריונים החשובים, אל תתעלמו מהיושר וההגינות של הרופא, אין טעם לבחור רופא שינים מומחה ומתמחה בתחומים שונים, המשתמש בציוד היקר ביותר ויושר והגינות אינם ניכרים בו. רופא שיניים הגון יסביר לכם על מצב הפה כיום ואיך הוא יכול להיות לאחר הטיפול, שימו לב שאין תמיד תוצאות של מאה אחוזים, גם אם אתם חולמים על מנשך וישר ושיניים לבנות, זה לא אומר שרופא השיניים הוא קוסם, זכרו שלא כל מה שאנו רוצים אפשרי, טיפולים לא נעשים ביום אחד, היקלטות שתלים וכתרים מצריכים תהליכים הנמשכים לאורך זמן, את כל זאת ועוד הרופא צריך להסביר לכם. לא הפרסום והיח”צ הכולל עטים עם לוגו, הם הסיבות לבחירת הרופא שלכם, אלא ההגינות והיושר. הם בעצם הגורם העיקרי לבחירת מרפאת שיניים בכלל ובפרט בתל אביב.

מאמרים בנושא מרפאת שיניים בתל אביב:

סגירת תפריט
Call Now Button